Yhteystiedot

Kilpailujohtaja

Diana Bergroth-Lampinen

diana.bergroth-lampinen@winnova.fi

044 455 7302

Kilpailupäällikkö

Tuomas Mäki-Ontto

tuomas.maki-ontto@sataedu.fi

040 199 4401

Kilpailuasiantuntija

CIS-yhteyshenkilö

Konsta Ojanen

konsta.ojanen@winnova.fi

044 455 7689

Tekniikkapäällikkö

Jori Saine

jori.saine@winnova.fi

040 702 6501

Logistiikkapäällikkö

Jaakko Kyläkoski

jaakko.kylakoski@sataedu.fi

040 199 4283

Markkinointi- ja viestintävastaava

Nina Mäki

nina.maki@winnova.fi

044 455 7749

Tapahtuma- ja palveluvastaava

Miia Reiman

miia.reiman@winnova.fi

044 455 7365

Kumppanuuskoordinaattori

Susanna Virkki

susanna.virkki@winnova.fi

044 455 7748

Taitaja-koordinaattori

Taitaja9 ja Urapolut

Vesa-Pekka Kuusela

vesa-pekka.kuusela@winnova.fi

044 455 8019

Taitaja-koordinaattori

Taitaja9 ja opinnollistaminen

Kaisa Kallio

kaisa.kallio@sataedu.fi

040 199 4204

Markkinointi- ja viestintäassistentti

Eveliina Ruohonen

eveliina.ruohonen@winnova.fi

044 455 7746

Tapahtuma- ja palveluassistentti

Salla Pere

salla.pere@winnova.fi

044 455 7745

Taitaja-talousvastaava

Tarja Ollonqvist

tarja.ollonqvist@winnova.fi

044 455 7351

Taitaja-toimisto

Tiedepuisto 3

28600 PORI

taitaja2022@winnova.fi

Tapahtuman sidosryhmäkumppanit

Tapahtuman pääyhteistyökumppanit

  • Skills Finlandin logo, linkki Skills Finlandin verkkosivuille.